język: PL EN DE
r q e

Strona główna / Aktualności / AK NOVA poszukuje osób do pracy

18-06-2018

AK NOVA poszukuje osób do pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: inżynier budowy, praktykant, zbrojarz/betoniarz.

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: cała Polska - praca w delegacji

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska lub Budownictwo
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w branży na analogicznym stanowisku w obszarze wykonawczym
  • Znajomości oprogramowania: AUTOCAD, NORMA, MS OFFICE
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami będą dodatkowym atutem
  • Znajomości obsługi niwelatora optycznego, niwelatora laserowego, lokalizatora GPS
  • Samodzielności oraz umiejętności organizowania prac na terenie budowy
  • Praktycznej znajomości prawa budowlanego
  • Dyspozycyjności – praca w delegacji na terenie całego kraju
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samorealizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich
  • Przygotowywanie procesów technologicznych
  • Bieżąca współpraca i nadzór oraz zarządzanie pracami (w tym firm podwykonawczych)
  • Kontrola terminów, kosztów i jakości prac
  • Bieżący kontakt z nadzorem budowy

ZBROJARZ / BETONIARZ

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w budownictwie
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę

PRAKTYKANTCI - osoby na okres wakacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: gardo@aknova.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AK Nova Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest AK Nova Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mrągowskiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pozostałe

EKOTECH 2018

Już teraz zapraszamy na VI Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami, które odbędzie się w dniach 28.02 - 01.03.2018 r w ramach Targów EKOTECH.

Czytaj więcej u

Wszystkie aktualności u

Kontakt

AK NOVA Sp. z o.o.
ul. Mrągowska 3
60-161 Poznań

Tel. 61 662 33 93
Fax 61 662 33 31
Email: biuro@aknova.com.pl