język: PL EN DE
r q e

Strona główna / Firma / Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: cała Polska - praca w delegacji

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska lub Budownictwo
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w branży na analogicznym stanowisku w obszarze wykonawczym
  • Znajomości oprogramowania: AUTOCAD, NORMA, MS OFFICE
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami będą dodatkowym atutem
  • Znajomości obsługi niwelatora optycznego, niwelatora laserowego, lokalizatora GPS
  • Samodzielności oraz umiejętności organizowania prac na terenie budowy
  • Praktycznej znajomości prawa budowlanego
  • Dyspozycyjności – praca w delegacji na terenie całego kraju
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samorealizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich
  • Przygotowywanie procesów technologicznych
  • Bieżąca współpraca i nadzór oraz zarządzanie pracami (w tym firm podwykonawczych)
  • Kontrola terminów, kosztów i jakości prac
  • Bieżący kontakt z nadzorem budowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: gardo@aknova.com.pl

tTel. 61-662 33 93

wFax 61-662 33 31

AK NOVA Sp. z o.o.

ul. Mrągowska 3
60-161 Poznań

Kontakt

Tel. 61 662 33 93
Fax 61 662 33 31
Email: biuro@aknova.com.pl