Budowa obiektów gospodarki odpadami

Budowa obiektów gospodarki odpadami

Budowa obiektów gospodarki odpadami

AK NOVA wyspecjalizowała się w realizacji obiektów związanych z gospodarką odpadami w systemie generalnego wykonawstwa, w tym projektów "pod klucz" obejmujących: projekt, budowę i uruchomienie.

AK NOVA świadcząc usługi w zakresie budownictwa przemysłowego wyspecjalizowała się w realizacji obiektów związanych z gospodarką odpadami w systemie generalnego wykonawstwa oraz jako podwykonawca.

Dzięki własnemu działowi konsultingowo-projektowemu, możemy zrealizować każdą inwestycję w systemie „projektuj i buduj”. Możemy rozpoczynać współpracę już na etapie pomysłu, współtworząc koncepcję, analizując różne warianty lokalizacyjne, technologiczne i funkcjonalne. Współpraca międzywydziałowa owocuje optymalizacją rozwiązań projektowych i weryfikacją opracowań co znacznie przyspiesza i ułatwia proces budowlany. Doświadczenie zdobyte przy realizacji dziesiątek skomplikowanych zadań, realizowanych w różnych konfiguracjach i w oparciu o różne systemy nadzoru nad realizacją inwestycji owocują profesjonalną kadrą. To w połączeniu z zgranym, własnym zespołem pracowników budowlanych, gwarantuje satysfakcjonujący efekt każdej realizowanej budowy. Własne siły wykonawcze oraz grupa firm na stałe współpracujących , sprawia, że w branży gospodarki odpadami, jesteśmy jednymi z liderów w realizacji obiektów, gdzie następuje połączenie wysoko wyspecjalizowanych urządzeń i ciągów technologicznych z elementami rozwiązań budowlanych ze szczególnym uwzględnienie konstrukcji żelbetowych.

Ostatnie realizacje

Zaprojektowanie i budowa instalacji fermentacji oraz wiaty i boksów magazynowych w ZUOK „Orli Staw”

Ceków
Termin realizacji:
11.2020
05
.
2023
Zobacz realizację

Zaprojektowanie, modernizacja i rozbudowa istniejącej kompostowni osadów ściekowych przy ulicy Świderskiej w Łukowie

Łuków
Termin realizacji:
07.2021
01
.
2023
Zobacz realizację