KONFERENCJA MIFOD - 8 MARCA 2023 R.

2.12.2022

FIRMA AK NOVA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W IX MIĘDZYNARODOWYM FORUM GOSPODARKI ODPADAMI (MIFOD) ODBYWAJĄCYM SIĘ 8. MARCA 2023 R. W KIELCACH, PODCZAS TARGÓW EKOTECH.

Termin konferencji: 8 marca 2023 r.

Miejsce: Hala A, Targi Ekotech, Kielce

Koszt udziału: Udział w konferencji BEZPŁATNY (konieczne po wcześniejszym zgłoszeniu, dla zwiedzających Targi Ekotech)
Pakiet VIP z uczestnictwem w kolacji – koszt 300 zł netto

Termin zgłoszeń: 28 lutego 2023 r. - mifod@ekorum.pl

Karta złoszeniowa + plan konferencji - https://ekorum.pl/gs_realizations/6766/

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "e3", czyli ekologia-ekonomia- energetyka w gospodarce odpadami. Spojrzymy na odpady nie tylko jako problem do zagospodarowania, ale również jako źródło surowców, energii, nawozów. Spróbujemy wskazać metody optymalizacji systemów zbiórki, gromadzenia, transportu i zagospodarowania odpadów. Przypatrzymy się różnym rozwiązaniom z Polski oraz podpatrzymy jak to robią za granicą. MIFOD to spotkanie dla wszystkich osób zainteresowanych praktycznymi aspektami gospodarki odpadami. Udział w serii wykładów i dyskusji pozwoli, być może, na odnalezienie własnej drogi w coraz bardziej skomplikowanym świecie technologii, rozwiązań logistycznych, przepisów, wykładni, procesów itp. związanych z odpadami. W poprzedniej edycji forum wzięło udział 230 zarejestrowanych uczestników, głównie z rejonu południowej Polski.

Mamy nadzieję, że MIFOD podpowie, jaką strategię powinny przyjąć samorządy, firmy komunalne, czy też instalacje, aby optymalizować swoje działania i podnieść efektywność w każdym „e” do „e3". Prelegentami będą samorządowcy, prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firm zbierających i przetwarzających odpady oraz naukowcy związani z branżą. Konferencja, skierowana do samorządowców, przedsiębiorców i osób zainteresowanych problematyką odpadową będzie odbywać się w sali konferencyjnej na terenie targów.


Udział w konferencji MIFOD jest bezpłatny, ale wymagane jest uzupełnienie karty zgłoszeniowej i wysłanie jej na adres: mifod@ekorum.pl. Na tej podstawie będą przygotowywane identyfikatory, uprawniające m. in. do wstępu do sali, gdzie będzie się odbywał konferencyjny lunch. Dla uczestników, którzy wykupią pakiet VIP, przewidziano udział w wieczornym spotkaniu branżowym– połączonym z bankietem.